Minister Richter dal demokracii stopku

Autor: Marian Helcman | 14.10.2015 o 8:00 | Karma článku: 7,90 | Prečítané:  955x

Minister Richter dal demokracii košom. Odmieta odpovedať na otázky voličov, ktorých zaujímajú jeho názory a pohľady. Z toho vyplýva, že buď nechce byť v najbližších voľbách na volebnej kandidátke, alebo si myslí, že

demokracia je len skvelo znejúce slovo v názve jeho politickej strany.

Minister Richter dal demokracii stopku. Prostredníctvom svojho ministerského tlačového oddelenia poslal e-mail na adresu stop @ idemokracia.sk, aby nemusel odpovedať na otázky, ktoré dostáva z tohto občianskeho portála. Pritom ide o otázky seriózne, legitímne, aktuálne, vytvárajúce voličom celkový obraz zmýšľania politika. Budúci volič si ich vyberá z predkladanej ponuky, takisto ako aj to, komu ich pošle. Teda nie sú to otázky práve vymyslené, zlomyseľné, jednostranné alebo osobné. A už vôbec nie vulgárne.

Minister Richter sa nemôže vyhovárať ani na zahltenie e-mailovej schránky, alebo na náročnosť spracovania. Za posledné tri mesiace ho vyzvalo na odpovede na portálové otázky len niečo vyše desiatky voličov. Naviac, v každom takomto e-maile je napísané, že odpoveď zablokuje ďalšie posielanie otázky.

Minister Richter dal demokracii po chrbáte. Ako si vlastne on predstavuje demokraciu? Nedozvieme sa, pretože neodpovedá.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.

SVET

Zomrela dedička L'Oréalu, najbohatšia žena sveta

Zásluhy Liliane Bettencourtovej sa ocitli v tieni afér.


Už ste čítali?